4 Jarski Bieg NA ZDROWIE!…o Sandały bł. Wincentego Kadłubka ’22

Bieg na trasie Zamek Sandomierski – Andruszkowice  2.10.2022 niedziela w godz. 10.00-14.00 to kontynuowanie idei  aktywnego i radosnego  udziału w kameralnym  biegu promującym naturalny ruch, zdrową dietę rośliną i region sandomierski wraz z jego historią  i kulturą, wzorując się na postaci Mistrza Wincentego – patrona miasta Sandomierza. Towarzysko zapraszamy CHODZIARZY i ROWERZYSTÓW.

Organizatorzy i Partnerzy chcą zainspirować mieszkańców  do aktywnego i świadomego zdrowego stylu życia poprzez dokonanie pierwszego kroku na biegowej ścieżce i  wyborze roślinnej diety.

PIĘKNO-  Charakterystyka krajobrazu i termin sprzyja wspaniałej zabawie i odkrywaniu przyjemności bycia razem na powietrzu.

Trasa dla biegaczy zaplanowana została z Zamku Królewskiego w Sandomierzu do Andruszkowic  (30 min), rowerzystów (20 min), spacerowiczów (1 h)  przez piękne  sady i wąwozy, pobliskie wioski po utwardzonej, lokalnej jezdni  (Trasa-5 km).

Rejestracja uczestników odbędzie się wg. formularza zgłoszeniowego: mailowo lub osobiście na starcie.

Na STARCIE  na dziedzińcu Muzeum Okręgowego w Sandomierzu (Zamek Sandomierski)   uczestnicy otrzymają  „pakiet startowy”,  a na zakończenie  biegu dyplomy uczestnictwa.

Zwyciężczyni i Zwycięzca 4 JARSKIEGO BIEGU NA ZDROWIE! otrzymają  ceramiczną rzeźbę Sandałów  bł. Wincentego Kadłubka (wersja męska i żeńska)

            4 BIEG JARSKI NA ZDROWIE! … o Sandały bl. Wincentego Kadłubka                                                            to zawody biegowe dla biegaczy.

Towarzyszące w imprezie osoby jadące na rowerach wyruszą przed startem biegu. 

Spacerowicze, chodziarze z kijkami wyruszą chwilę  po wystartowaniu  biegaczy.

ZAPRASZAMY do BIURA STARTOWEGO już od 8.30 na DZIDZIŃCU ZAMKU KRÓLEWSKIEGO w SANDOMIERZU. 

Będzie rozgrzewka przed startem.

Spotykamy się wszyscy na PIKNIKU JARSKIM, wręczaniu nagród, losowaniu nagród niespodzianek.

Do ZABIEGANIA ..o ZDROWIE!

 

W REGULAMINIE:  CEL BIEGU, TERMIN i MIEJSCE, TRASA,  PROGRAM IMPREZY, OPIS TRASY,  UCZESTNICTWO I ZGŁOSZENIA,  KLASYFIKACJE, OPŁATY STRTOWE, OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH