JAszkóka 2024

JAszkółka   to otwarte warsztaty terapeutyczne rozwoju
osobistego dla kobiet z z Sandomierza i okolic, ,  które dojrzały do tego aby wreszcie poświęcić sobie czas i uwagę na własny rozwój osobisty  w pełnym tego słowa znaczeniu. Aby doświadczać wreszcie uczucia spełnienia, radości i zdrowia.

JAszkółka  Warsztaty dają możliwość spotkania się w grupie kobiet w różnym wieku i doświadczeniem życiowym, aby praktykować sprawdzone metody wglądu w siebie i rozwijanie umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami codzienności, często poczuciem winy, osamotnienia, niezrozumienia, złości, poczuciu niesprawiedliwości, braku szczęścia w życiu.

 JAszkółka     Na warsztaty zapraszamy Panie, dziewczyny, które już brały udział w innych warsztatach, chcą dalej się rozwijać i korzystać z wiedzy i praktyki najnowszych, światowych mentorów, jakich będziemy cytować i objaśniać podczas zajęć.

  JAszkółka     Na warsztaty zapraszamy anonimowo (nikt nie wie z jakich przyczyn Panie przyszły na zajęcia.  Nikt nie porusza historii osobistych) Panie, które są jeszcze uzależnione od alkoholu, hazardu, zakupów, a także Panie współuzależnione, oraz Panie, które w dzieciństwie doświadczały  w rodzinie  kontaktu z osobami uzależnionymi. Warsztaty,  pozwolą na praktykę trzeźwego życia przyzachowaniu anonimowości, Zapraszamy Panie po terapiach i Panie będą ce w terapii lub są Członkami AA.

JAszkółka   Obędą  się 24 warsztaty po 5 godzin.  

MAJ-GRUDZIEŃ 2024. 

3 Pierwsze SOBOTY MIESIACA  w godz. 9-14 

MIEJSCE- Mariacka 1. Sandomierz

Zgłoszenia tel.:  512 205 880

 Zapraszam na pierwsze zajęcia 4 maja ’24 godz. 9-ta